va rog raspundeti repede

Educatia sexuala

Postata de dia944 cu 12 ani in urma.

am sabit fff mult de cand fac sex. ce ar trebui sa fac sa ma mai ingras un pic pt ca sunt mult prea sp***a.ar trebui sa renunt la sex? va rog raspundeti pt ca sunt disperata nu mai supot sa fiu asa de sp***a

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna ziua,

Va recomand sa mergeti la un consult endocrinologic. In mod normal nu este o legatura intre sex si slabit. Slabitul excesiv poate fi determinat de un dezechilibru hormonal sau metabolic.