Urgent!!!!!

Educatia sexuala

Postata de kiduLui cu 12 ani in urma.

Am avut ultimul contact sexual la inceputul lunii decembrie fara sa ne protejam si am avut ciclu de 2 ori insa nu regulat...acum am o intarziere de circa 2 sapt(14-15-16 zile) si imi este foarte frica...exista riscul sa fie o sarcina?

Raspunsuri (3)

bruneta003

acum 12 ani

RISC?Ce haios...cand o faci fa-o cu cap,RISC...asa numesti tu un viitor bebelus?

bruneta003

acum 12 ani

ha,ha

Alin

acum 11 ani

Este riscul ca sa dea d-zeu sa nu mai ramai niciodata insarcinata...p***a puli!