sunt insarcinata sau nu

Educatia sexuala

Postata de ramona_ivascu86 cu 10 ani in urma.

am si eu o nelamurire am ciclu menstrual la un interval de 18-19 zile lunar iar pe data de 8 iunie am avut ciclu pana pe data de 12 iunie iar de atunci nu am mai avut e posibil sa fiu insarcinata?va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Raspunsul il veti afla daca efectuati un test de sarcina, determinati HCG seric din sange sau consultati medicul ginecolog.