speriata!!

Educatia sexuala

Postata de deea_07 cu 12 ani in urma.

de 2 saptamani ma simt destul de rau...in sensul ca ma doare in partea de jos foarte tare..e odurere insuportabila si nu dispare am crezut ca trece dar e din ce in ce mai puternica durerea. am 15 ani!!fata

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna ziua,

Va recomand sa vorbiti cu mama dvs si sa va duca la un ginecolog. Nu trebuie sa va ingrijorati. Poate fi vorba doar de o cistita. Totusi, netratata poate avea complicatii destul de grave. Aveti incredere si vorbiti cu mama dvs si dansa va sti ce sa faca.