secretie maronie

Educatia sexuala

Postata de ralu70 cu 13 ani in urma.

La 4 zile de la menstruatie am observat o secretie maronie. nu am avut relatii neprotejate, ultimul fiind cu 10 zile inaintea menstruatiei. ma sint destul de rau, ma dor avarele, spatele, capul si am stari de greata si uneoori intepaturi la ovare (durerea se accentueaza daca stau ghemuita). oare e o sarcina? am facut un test imediat dupa trcerea menstrei si a iesi negativ.

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Mai fa acum un test dar daca te-ai protejat, slabe sanse sa fii gravida. Daca iese negativ, mergi la medic. Cel mai probabil este o dereglare hormonala.

Tatiana

acum 10 ani

Cel mai probabil sa fie de fapt chist,am avut si eu,si tot asa rau ma simteam,apoi am urmat tratatemt si mi-a trecut,trebuia insa sa ma mai duk la control odata insa nu m-am dus,mam speriat pentru ka imi spunea ca posibil sa trebuiasca operatie,acum insa iarasi am scurgeri maronii(a trecut un an),si cred ca ar cm trebui sa vizitez iarasi ginecologul..

nechita dana

acum 10 ani

buna ziua
tot asa am patit si eu dp 3 zile de la mestruiati am avut scurgeri asa maroni ,si sunt doua saptamani de cand imi tot curge,sunt foarte ingrijorata oare ce ar putea sa fie?

Dorina

acum 8 ani

Tot asa am si eu de la 3 zile de terminare a ciclului am secretie maronie si eri am avut contact sexual cu sotu meu neprotejat ce poate fi ?

Dorina

acum 8 ani

Tot asa am si eu de la 3 zile de terminare a ciclului am secretie maronie si eri am avut contact sexual cu sotu meu neprotejat ce poate fi ? Si am uitat azi am facit un test si a esit negativ