Se poate sa fi ramas insarcinata?

Educatia sexuala

Postata de cu 9 ani in urma.

Salut. Acum 2 saptamani jumatate m-am jucat putin cu prietena mea neprotejati. Am avut cateva atingeri si fiind excitat maxim am incercat sa o penetrez(ea este virgina). Nu am intrat decat foarte putin (cca. 2 cm) si am simtit ca o sa ejaculez asa ca am "iesit" si ejacularea a avut loc afara. Sunt putin speriat acum....asta a fost prima mea atingere cu o fata si ma gandesc daca se poate sa fi ramas insarcinata de la lichidul preejaculator. Ea a avut CM pe 21 mai (app 5 zile) si ia mai venit acum cu o saptamana inainte pe 15 iunie (si este si azi pe stop). Nelamuririle mele sunt: se poate sa fi ramas insarcinata chiar daca nu am penetrat-o? Ar trebui sa imi mai fac griji daca ia venit CM acum? multumesc

Raspunsuri (2)

Romaniac

acum 9 ani

Daca sunteti hotarati sa continuati, neparat prezervative!
Pentru ca da, se poate sa ramana insarcinata si asa.
Cel mai probabil acum nu s-a intamplat dar cred ca nu mai doresti stresul asta. Pentru a va convinge cumparati un test de sarcina si respectati intocmai instructiunile de pe el.

Rusubosdebos

acum 9 ani

o sa ai un baietel :))