Scurgeurgeri vaginale maronii?

Educatia sexuala

Postata de Utilizator11640801074 cu un an in urma.

Buna ziua! Acuma o saptamana am avut mai multe contacte sexuale neprotejate in aceeasi zi. In 12 ore dupa ultimul act am luat pastila de a doua zi. Actele sexuale au avut loc dupa doua zile de la terminarea menstruatiei. Ieri am observat ca au aparut niste scurgeri vaginale maronii, dar de atunci nu au mai aparut. Sunt sanse sa fi ramas insarcinata?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/secretiile-vaginale-cand-ar-trebui-sa-ne-ingrijorami_16966