Scurgere vaginala

Educatia sexuala

Postata de IonescuAndreea033 cu 9 ani in urma.

Hello ! Sunt la ovulatie insa dimineata mi-a curs un lichid, in cantitate mult mai mare decat de obicei, era transparent si alb in unele locuri. Stiu ca asta este de la ovulatie, insa intrebarea e urmatoarea: care ar trebui sa fie primele semne de sarcina? precizez ca am avut prima zi de menstruatie in data de 8 si a tinut 4 zile; iar pe 21 a fost prima zi de ovulatie? cu cateva zile in urma am intretinut relatii sexuale.

Raspunsuri (1)

IonescuAndreea033

acum 9 ani

Hei :) aveti vreo idee despre "Sterilet" ? cum se foloseste? cat de sigur e? are cineva? cum este? doare, deranjeaza? cat costa? ce reactii adverse are? as dori cat mai multe informatii, va multumesc :)