sarcina?

Educatia sexuala

Postata de dianafly1234 cu 9 ani in urma.

Buna! Am o intrebare si va rog sa imi raspundeti cu seriozitate! Am aprox 17 ani si in urma cu cateva luni mi-am inceput viata sexuala. Am o nelamurire,mai degraba o ingrijorare. Am sesizat putina burtica ( sunt supla, de fel nu am avut probleme cu greutatea ) Ideea e ca ciclul mi-a venit regulat. Asta ar fi singura mea problema sa imi spuneti daca burtica asta ca dupa balonare, ar avea legatura cu vreo sarcina.

Raspunsuri (3)

alex1234

acum 9 ani

ai avut senzatii de voma in ultimul timp

dianafly1234

acum 9 ani

Nu, nici greturi. Nimic ce ar putea duce cu gandul la o sarcina in adevaratul sens... Burtica e singura care ma deranjeaza. Am capatat-o dupa ce mi-am inceput viata sexuala. De aceea sunt ingrijorata.

Carmen

acum 9 ani

Si daca faci un test de sarcina, nu e mai sigur?