sarcina

Educatia sexuala

Postata de paco cu 13 ani in urma.

Am facut sex cu iubita mea ultima oara in luna noiembrie.in luna decembrie ia venit ciclul dar in luna ianoarie nu.comtactul sexual nu a fost vaginal,a fot anal.nu are nci un fel de sitoma care sa confirme lucrul asta.poate fi gravida?

Raspunsuri (1)

alice 84...

acum 13 ani

nu cred dar totusi sa faca un test de sarcina ...poate are o raceala si din cauza asta nu ia mai venit ciclul pt linistea voastra faceti un test de sarcina