Sarcina sau dereglare hormonala ? :(

Educatia sexuala

Postata de Cristiana cu 9 ani in urma.

Buna seara ! Am si eu o intrebare. Ultimele contacte sexuale au fost unul in luna iunie si unul in luna iulie, ambele neprotejate ,dar nu cu ejacularea in interior.Pe data de 23 iunie am avut menstruatie . In iulie nu am avut nimic, iar luna aceasta am avut niste scurgeri maronii rare ,timp de 4-5 zile . Sanii nu sunt umflati si nici nu au fost. Am facut si un test Surecheck si a iesit negativ ! Ce credeti ca ar putea fi ?

Raspunsuri (1)

Mirna

acum 9 ani

Testele din comerț nu sunt sigure. Cel mai sigur test e cel de sânge beta HCG cantitativ care se face in laborator.