Sanii

Educatia sexuala

Postata de mada2003 cu 9 ani in urma.

Sunt speriata o sa fac 11 ani in septembrie si nu am sani deloc cam de pe la ce varsta cresc sanii??Mai astept cumva eu am 31 kg si cred ca nu sunt destul de plinuta pt varsta mea de nu am sani!!Dati-mi un sfat CA SA NU MA INGRIJOREZ MAI TARE MACAR SA STIU!!!!

Raspunsuri (5)

mada2003

acum 9 ani

Am si 1m 43 adica1,43

Larisa247

acum 9 ani

draga mea stai linistita normal la unele fete le cresc sanii pe la 12,13 ani ...deci stai linistita nu ai nimic ..o sa-ti creasca

mada2003

acum 9 ani

Mersi muuuuuuuuuuuuuult!!

Larisa247

acum 9 ani

Cu placere

mada2003

acum 9 ani

Poate sa mai imi dea si altcineva un sfat??