Sani?

Educatia sexuala

Postata de Utilizator11528119597 cu 5 ani in urma.

Am 14 ani. Am ciclu, sp***a nu sunt, dar tot nu am sani mai deloc. Mama mea ii are normali ca marime. Nici sora mea mai mare nu are sani. Dar asta probabil ca este si datorita faptului ca ea este foarte sp***a. Imi vor creste vreodata sanii?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/pubertatea-la-persoanele-de-sex-feminin_10167