Probleme cu erectia sau e ceva normal?

Educatia sexuala

Postata de WoKy cu 11 ani in urma.

Buna! Am 16 ani si de un an de zile, am erectie din orice tampenie. Sa dau un exemplu: Daca vreau sa dorm cu fata in jos, ma trezes cu penisul in stare de erectie. Nu pot tine nici o fata in brate din cauza asta. Pot fi ceva probleme sau tine de psihic?
Multmesc anticipat!

Raspunsuri (2)

buna

acum 11 ani

nu tine de psihic, este o mica dereglare celulara sau o intoxicatie cu o anumita substanta (de ex. exesul de fluor produce asa ceva. Fluor este in pastele de dinti normale, tigai de deflon, adaus la anumite tipuri de sare de bucatarie, hartie de impachetat alimente, hartie de pus in tava de cuptor, etc).
lasa-mi un id de messenger sau scrie-mi un email la ***@yahoo.com si iti spun unde sa mergi.

WoKy

acum 11 ani

s-a mai remediat......nu in totalitate dar da semne de mai bine....multumesc oricum.
Probabil de la maturizarea asta!
O zi placuta!