Problema erectie

Educatia sexuala

Postata de membru246069 cu 10 ani in urma.

Am si eu o problema , de o luna sau doua de zile am o problema , nu mi se mai scoala penisul in totalitate , se scoala dar nu sta tare ... am 23 de ani si destul de activ sexual ... nu stiu ce problema poate fii ... si cum se poate repara , cu medicamente sau cu ce ...

Raspunsuri (2)

mg-power

acum 10 ani

Penisul nu se scoala asa la comanda ! Daca este excitat daca tu ai atractie fata de cineva daca se produce acest fapt reciproc in mod sigur reactioneaza,Penisul se scoala si moare independent de vointa noastra , el reactioneaza la stimuli !!! Rabdare iti trebuie si preludiu ca la carte !!

nicu1718

acum 10 ani

Ai venit cu raspunsul in intrebare. "destul de activ sexual". Daca cumva esti prea activ sexual, adica incerci sa duci mai mult decat poti, incearca sa mai iei pauze, o sa vezi, sexul de dupa e mult mai bun.