pot ramane insarcinata?

Educatia sexuala

Postata de lexie13 cu 9 ani in urma.

Buna seara! Am 18 ani si ieri m-am jucat impreuna cu prietenul meu,iar el si-a frecat penisul de zona mea intima,fara prezervativ.Stiu ca suna stupid,dar mi-e putin frica si vreau sa scap de aceasta neliniste. Ma tot gandesc ca ar fi putut sa existe acel lichid preseminal si de aceea mi-e frica deoarece am inteles ca si ael lichid contine spermatozoizi.
Va multumesc. :)

Raspunsuri (2)

teodora.savca2001

acum 9 ani

Da este posibil trebuie sa mergi urgent la medic si sa iti intrerupa procesul pina a ramine insarcinata.

Domnul V

acum 9 ani

Din pacate nu o sa ramai insarcinata, dar cu siguranta iti poti lua masurile pentru sicriu deja. Noi (specialistii) am facut un studiu din care reiese ca daca e, e, daca nu e, facem rost.