Pot ramane insarcinata?

Educatia sexuala

Postata de GbiGabi cu 10 ani in urma.

Buna. Am 19 ani si acum 2 zile m-am culcat cu prietenul meu.Prima data nu si-a dat drumul deloc(tin sa zic ca ne-am protejat),ma rog,..eram la inceput si nu am stiut prea bine ce si cum.A doua zi stateam in pat si ne prosteam,ne frecam unu de altul si s-a excitat dandu-si drumul dar nu pe mine, dar s-a dus la baie si s-a spalat (in timpul acesta,bineinteles,era fara prezervativ ). Ziua urmatoare am facut-o iar,cu prezervativ, si si-a dat drumul in mine(in prezervativ). Tin sa mentionez ca am verificat prezervativul de fiecare data si nu era spart ! Exista riscuri sa raman insarcinata? Imi este foarte ,foarte frica si stau cu stres ! Nu stiu ce sa fac! Nu am luat pastila de a2a zi.

Raspunsuri (4)

MisterOk

acum 10 ani

Daca prezervativul nu era spart nu ai cum sa ramai insarcinata

FreeStyle11

acum 10 ani

Daca prima data nu a ejaculat, a doua oara nici macar nu a-ti facut sex si a treia oara a ejaculat in prezervativ, inseamna ca nu ai ramas insarcinata.Nu-ti mai fie teama aiurea ca ramai insarcinata, ca atata timp cat va protejati si prezervativul nu se rupe, nu ai de ce sa te temi.

Bradeanu

acum 8 ani

Nu exista riscul stai linistita

Bradeanu

acum 8 ani

Eu nu fac mereu cu prezervativ si nu am ramas chiar daca își da drumu in tine nu ai cum sa rămâi din prima