Pot ramane insarcinata daca ...?

Educatia sexuala

Postata de MembruMobileApp1507467336 cu 6 ani in urma.

Pot ramane insarcinata daca sunt virgina si am facut o cu prietenul meu , nu m a dezvirginat doar a introdus capul penisului de cateva ori . Nu a ejaculat in mine , dar am facut o fara prezervativ . Sunt curioasa daca ar fii cazul sa iau pilula de a doua zi ... mentionez ca am fost la farmacie , iar farmacistele au spus ca teoretic nu se poate sa raman insarcinata

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886