pharmatex

Educatia sexuala

Postata de cocoloco cu 10 ani in urma.

Sunt foarte panicata! Ieri am facut dragoste cu prietenul meu, eram la a treia zi dupa menstruatie, mie menstruatia mi-a incetat pe data de 11 si contactul l-am avut pe 14.

Am luat pharmatex, la ora 1 jumate noapte, contactul l-am avut in jur de ora 4, 4 jumate. Nu m-am spalat cu sapun nici inainte nici dupa, nici el. L-am introdus cum se introduce. Am folosit si prezervativ. Azi cand am verificat prezervativul, avea trei gauri in el. Prietenul meu nu a ajuns la ejaculare desi era pe aproape, dar nu s-a finalizat. Dar e acel lichid seminal.

Dupa datele expuse, care e probabilitatea sa fi ramas?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Foarte mica ( chiar exclusa) deoarece nu erati in perioada fertila.