o nelamurire

Educatia sexuala

Postata de Barbie cu 14 ani in urma.

daca am facut sex neprotejat cu prietenul meu in prima zi de menstruatie,desi el nu a ejaculat in mine,sunt sanse sa raman insarcinata ?! va rog ajutati-ma ! :*

Raspunsuri (7)

ramona-florina121863

acum 14 ani

Citat:
daca am facut sex neprotejat cu prietenul meu in prima zi de menstruatie,desi el nu a ejaculat in mine,sunt sanse sa raman insarcinata ?! va rog ajutati-ma ! :*

parerea mea este ca ar trebui daca vrei sa fii sigura ca esti ok sa faci un test de sarcina. si mie mi sa intamplat odata chestia asta si stiu cat de ingrijorata poti fii dupa o chestie din asta. cumpara-ti un test si atunci o sa stii sigur daca esti sau nu insarcinata. crede-ma ca si daca ai toata increderea din lume in el tot tie frica sa nu fi fost ceva.
ai grija de tine. >:D<

raluca

acum 14 ani

care este perioada de nefertilitate?

andreea

acum 14 ani

am o nelamurire... am incercat sa fac sex neprotejat cu prietenul meu acum cateva zile...el nici nu a ejeculat in mn si nu ma penetrat tare(cam 2 cm)..nici nu am sangerat... este posibil sa raman insarcinata?

Andra

acum 14 ani

detalii absolut inutile si mult prea personale.. nu exista o reteta prin care nu ramai insarcinata si nici nu cred ca vrei sa ne dam cu parerea intr-o situatie ca asta.

rEaL

acum 14 ani

Salut! Am si eu o nelamurire........am facut sex neprotejat cu prietena mea pe 3 luna aceasta..iar azi 22 aprilie a facut un test de sarcina..care a aratat ca nu este insarcinata ! Daca ii vine si la data la care trebuie adica cam peste o saptamana mai exista vreo sansa sa fie insarcinata? Astept raspuns!
Multumesc :P

Lavy4all

acum 14 ani

Daca testul pe care l*a facut arata ca NU ESTE INSARCINATA atunci nu ai de ce sa iti faci grija..Inseamna ca nu este..si evident ca ii va venii ciclul la data normala ,asta numai daca nu are ea dereglari!!

Raspunde Raporteaza
spam
abuz

Lavy4all

acum 14 ani

Daca testul pe care l*a facut arata ca NU ESTE INSARCINATA atunci nu ai de ce sa iti faci grija..Inseamna ca nu este..si evident ca ii va venii ciclul la data normala ,asta numai daca nu are ea dereglari!!