Mai sunt virgina?

Educatia sexuala

Postata de aliidary cu 11 ani in urma.

Am si eu o intrebare, acum 2 zile prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin, m-a durut umpic dar am zis ca este normal. Cand am mers la baie mi-am dat seama ca am sange pe chiloti. Am mai facut asta si inainte si nu am sangerat. Este posibil sa numai fiu virgina??

Raspunsuri (3)

dbrdfhrjrjfttjt

acum 10 ani

nu nu mai esti vigina

membru269083

acum 10 ani

Si eu am aceeasi problema, insa iubitul meu a zis ca sunt virgina, dar am fortat acolo so si din cauza asta, a curssange

Cristos

acum 9 ani

Un raspuns simplu ! p***a-l bine ca nu mai esti virgina =îîî