Iritatie pe penis

Educatia sexuala

Postata de Ionyionylitza cu 10 ani in urma.

Deci prietenului mei i-a aparut acum 3 zile un fel de iritatie pe capul penisului niste pete albicioase ,ier a inceput sa il manance si sa il usure iar azi a inceput sa i se i-a pielea va roog mi-ati putea da un sfat? stiti cumva ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Probabil este o infectie insa pentru un diagnostic cert este recomandat sa consulte medicul dermato- venerolog.

Ionyionylitza

acum 10 ani

Credeti ca ar putea fi ceva grav?