Intrebare?

Educatia sexuala Sarcina

Postata de alexandra0106 cu 6 ani in urma.

Daca intretin relatii sexuale in perioada de fertilitate medie sau scazuta, protejat, cu prezervativ (care nu s-a rupt), exista vreo posibilitate sa raman insarcinata?
In alta ordine de idei, ca anticonceptional, Mercilon este bun?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/alegerea-metodei-contraceptive-potrivite_1180