Intarzierea menstruatiei

Educatia sexuala

Postata de allu1995 cu 11 ani in urma.

Este posibil ca un tratament cu penicilina plus inca cateva medicamente sa fie cauza intarzierii menstruatiei ? Deoarece am fost internata in spital luna aceasta si nu mi-a venit menstruatia si ma gandesc ca de la tratament ! Astept un raspuns ,va rog! Multumesc.

Raspunsuri (1)

Elena

acum 8 ani

Eu am 15 ani ,nu am avut contact sexual cu nimeni sunt virgină am menstruație de1 an jumate dar pe 29 trebuia să îmi vină și azi suntem în 2 și nu mi a venit ce înseamnă asta ????