help

Educatia sexuala

Postata de evaluarea sanatatii cu 13 ani in urma.

am facut sex si s`a rupt prezervativul imi este teama de o sarcina nedorita ce pot face?a trecut o zi de la actul sexual pot prevenii o sarcina?peste cateva zile trebuie sa`mi vina si menstruatia.e posibil sa imi vina si totusi sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (1)

Iuki

acum 13 ani

Ia repede pastila de a doua zi, Escapelle. Asa esti sigura ca e ok.