fara ejaculare

Educatia sexuala

Postata de cocoloco cu 10 ani in urma.

cand am avut o tentativa de sex cu prietenul meu a cazut prezervativul, el spune ca a cazut cand s-a retras din mine. Nu a ejaculat, nu am ajuns pana acolo, i-a cazut ca s-a inmuat organul. Exista vreo sansa sa raman insarcinata? Problema e ca ma gandesc ca e posibil sa nu fi cazut chiar atunci cand s-a retras cum spune el si poate o data de doua ori a fost in mine fara prezervativ. Repet, nu s-a ajuns la ejaculare!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Riscul de sarcina este f mic iar acesta este influentat si de perioada ciclului menstrual ( perioada fertila).

gabi

acum 10 ani

prost a fost ca nu si-a dat drumul.