Ejacularea rapida

Educatia sexuala

Postata de antonio093 cu 12 ani in urma.

Salut ...am 17 ani ...si nu stiu ce se intampla cu mn de la o vreme ejaculez rapid ....circa{2-3 minute}.......nus tiu ce s a ma mai fak.....este o probleme grava sau nu ar trebui sami fak grija????........

Raspunsuri (4)

tymber92

acum 12 ani

Nu te teme...si eu am patit la fel lipsa de experienta ..te exciti prea tare nu schimba partenerele prea des o sa te obisnuiesti

antonio093

acum 12 ani

ms mult...............

anonim

acum 12 ani

am 13 ani am ejaculat in somn....e normall....am citit pe net cica e normal, da mi sa intamplat de mai multe ori....ajutor

marcus3461

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec