ejaculare

Educatia sexuala

Postata de ionutgrasu 00 cu 10 ani in urma.

daca am facut sex o data miam dat drumul mam sters si dupa vreo 5 minute am facut sex din nou ce se poate intampla ?

Raspunsuri (1)

dan

acum 10 ani

Salutare ionut, cati ani ai, banuiesc ca esti tanar si ca expierienta o capeti in timp,eu am 40 de ani, am vz din intaplare întrebarea ta si iti pot spune sa stai fara nici o grija ca nu se intampla nimic ,atata timp cat nu pompezi tare inauntru vaginului, bucura-te ca dupa 5 minute poti sa o atingi din nou,ca pe la 40 de ani, ai sa te cam rogi de prietenul tau cel mic sa te mai ajute dupa 5 min,dar el iti va spune,stai frate sa ma odihnesc si eu putin,in rest daca aveti grija la calendar,poti sa iti dai drumul si inauntru ca e cel mai placut moment,dar ATENTIE MARE, la calendar,daca nu stii ce inseamna,calendarul la o femeie,informeaza-te pe net, sau cere-mi o parere mie, in rest SPOR la treabăăăăă.