e grav?

Educatia sexuala

Postata de Nicollcst cu 11 ani in urma.

Buna seara! de pe 17 pana pe 22 am fost pe stop, iar pe 27 am avut un contact, care a fost protejat,a dat prezervativul jos,, a bagato fara putin,iar dupa a pus alt prezerv si sia dat drumu in el...! de atunci,,,de fiecare data cand intru la caldura de afara am o secretie maronie,uneori si cu sange....! simt si ovarele putin inflamate,,,sa fie cv grav,anexita,,sau vro sarcina? multumesc!!!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Foarte probabil sa fie o infectie genitala ( vaginita, endometrita sau anexita). Este indicat sa consultati medicul ginecolog.

Nicollcst

acum 11 ani

Am sa ma duc,,undeori curg si cheaguri mici de sange,,, mie frika de o sarcina.. nu cred ka ar putea fi,,fiindc el mi.a zis ca sa stau linistita...ca nu a facut nici o p***ae. multumescc!!:*