dupa ce ti-ai inceput viata sexuala o perioada mai lunga de abstinenta ingrasa?

Educatia sexuala

Postata de 3my cu 14 ani in urma.

mi-e frica sa iau o pauza deoarece mi-e frica sa nu ma ingras....:(...

Raspunsuri (10)

cristina0606

acum 14 ani

nu are nicio legatura

3my

acum 14 ani

mersi:)...sper sa nu ma confrunt cu dereglari hormonale sau cv de genul:|

Bacu Crina

acum 14 ani

Daca nu ai suferit pana acum de dereglari hormonale semnificative, absenta vietii sexuale nu te va afecta in acest sens. In cazul in care mananci cantitati mari de alimente, haotic, necotrolat, nu ai activitate fizica, normal ca te vei ingrasa.

Iuli

acum 14 ani

Adica tu te gandesti sa ai relatii sexuale cu cineva doar ca sa nu te ingrasi?! Tu vezi ce spui?! Si presupunand ca te-ai ingrasa, ai cauta de colo colo un barbat ca sa previi asta??? Ai 16 ani, de ce iti incepi viata sexuala daca nu esti destul de bine informata? Pentru ca daca pui o astfel de intrebare e clar ca nu esti bine informata.

3my

acum 14 ani

Nu ma refer la asta:|.....doar din ce am mai citit pe forum cica sexul arde calorii....iar dak fac pauza nu o sa pun kg?

3my

acum 14 ani

dar*

Iuli

acum 14 ani

Arde putine calorii la femei, in functie de cat de mult te misti. E asa greu sa faci un pic de sport?

misu

acum 13 ani

Scuze,,,,sigur nu te ingrasi,,,

madi

acum 13 ani

stai linistita ca nu te ingrasi......sexul e un fel de a face sport dar acum poti face miscare sport sau ce vrei tu....asta nu inseamna ca trebuie neaparat sa cauti pe cineva cu care sa faci sex doar din acest motiv....esti tanara ce naiba!!!

anka scumpik

acum 13 ani

stai linistita ca nu t ingrasi fa umpik de sport si totu e ok :P