Documentare

Educatia sexuala

Postata de Ionut04 cu 10 ani in urma.

Poate ca este o intrebare penibila, dar vreau sa stiu exact de la cineva care cunoaste. Daca intretin relatii sexuale se poate rupe preput?

Raspunsuri (4)

FreeStyle11

acum 10 ani

Poate frenul(ata penisului) sa se rupa, preputul nu.Daca te referi la fren, sa sti ca la unii se rupe din prima, la altii mai tarziu, depinde cat de fortat e actul sexual.

Ionut04

acum 10 ani

http://growingupboys.info/images/Frenulum.JPG La acea ''''ata'''' m-am referit. Multumesc

European

acum 10 ani

Dar e dureros?

Utilizator21583835150

acum 4 ani

e dureros, poti muri de durere si sangereaza, nu e bine taiat, ala nu se rupe niciodata, asa e natural, cum ii