Din NOU VA CER AJUTORUL

Educatia sexuala

Postata de useless cu 10 ani in urma.

Buna ziua !Revin cu o problema asa cum am zis si in postarea precedenta mi se umfla burta dimineata e plata dar apoi se umfla si e tare arata ca o burtica de bebe! ce poate fi?! de la chist?! se vede o sarcina la 9 saptamani adica creste si se intareste burta?!

Raspunsuri (3)

useless

acum 10 ani

! Va rog ajutati-ma!

FreeStyle11

acum 10 ani

De ce nu te duci la medicul ginecolog sau internist?Crezi ca ne putem da seama asa de pe net ce ai?Pot fi multe cauze si de natura digestiva si la uter sau ovare.Dute la medic si vei afla ce ai in urma investigatiilor.

useless

acum 10 ani

Am fost la medic pe atunci erau 5 saptamani si a zis ca am un chist pe ovare si ca nu vedea nimic altceva ! MI-a dat ac si am inceput sa iau ..si m-am gandit ca nu a vazut nimic la echo daca erau doar 5 saptamani de asta ma tem pt ca burta mea parca se umfla tot mai mult si nu stiu de ce si e tare!