daca nu va ejacula in interior cam cate sanse de a ramane insarcinata sunt:|?

Educatia sexuala

Postata de 3my cu 14 ani in urma.

daca nu va ejacula in interior cam cate sanse de a ramane insarcinata sunt:|?

Raspunsuri (26)

Adrienne

acum 14 ani

DESTULE !

mandyc93

acum 14 ani

vb ei..destul..deci ai raman gestanta...e trist..Pun pariu k nai mai mult d 15 ani,nu?teaa vrajit,si apoi tea umplut:D ..asta e.

Iuli

acum 14 ani

Multe. Folositi prezervative.

cristina0606

acum 13 ani

ce va place sa necajiti oameni,nu cred ca sut asa mari sansele,daca ai o relatie stabila poti sa optezi si pt varianta eu nu am ramas inca si fac asta de 3 ani,dar si daca as ramane nu ar fi o problema,pt imi doresc un copil

3my

acum 13 ani

multumesc pt incurajare si sustinere

madi

acum 13 ani

stai calma fata....eu fac asta de 2 ani si nu s-a intamplat nimic..daca nu esti sigura poti face un test sau sa vb cu un ginecolog el iti va spune exact cum sta treaba...iar pt misu mai usor cu tupeul asta k sperii fata....n-ai de unde sa sti ce relatie au ei ....tu vezi-ti de treaba ta dak nu sti sa raspunzi frumos....ea a intrebat frumos

3my

acum 13 ani

mersi frumos madi:)

ina

acum 13 ani

Se pare ca postarile lui misu au fost sterse.

misu

acum 13 ani

Si ce daca,as putea foarte bine sa raspund,doar suntem in democratie,ha ce mai democratie,dar nu mai vreau,nu-mi place ca nu au si emoticoane,doamne ce-as mai rade de unele proaste,asta e,sa fiti sanatoase ca belelele curg.PA.daca vreti sa ma intrebati ceva,va raspund tot pe''aci.

noemi

acum 10 ani

mai jos

Cips

acum 9 ani

Sa sti ca dreptul la cuvant (asa democratie cum zici tu) nu inseamna ca ai voie sa zici ORICE! Inseamnca ca ai VOIE sa spui orice doar DACA nu insulti/ameninti sau prejudiciezi pe altcineva. Nu mai faceti astfel de confuzii.

Mellisa

acum 13 ani

Problema e ca in INTERIOR se petrece tot.ca doar nu ai sa ramai insarcinata daca sperma ajunge pe burta.Ai sa fim seriosi.Cati ani ai totusi?

alina

acum 12 ani

asa da raspuns :))) pe misu asta decat sa-l intrebi mai bine te lipsesti!daca ar fi totzi ca tine ,nush unde s-ar ajunge

mina

acum 10 ani

da se poate eu am ramas

Dr Glock

acum 9 ani

Multe! Daca iti ejaculeaza pe sani iar sunt 90 % sanse sa ramai!

maria

acum 9 ani

Mie mi a ejaculat pe burta..exista sanse sa raman ????

Anda

acum 8 ani

Mai documenteaza.te :)))) Cum sa ramai daca a ejaculat pe burta....?! :)) Fetita lasa jocurile astea :)) ....se vede inca , ca esti micuta.

ely

acum 9 ani

Am calendarul menstrual. Și practic în ziua în care a avut loc ovulatia luna trecuta am făcut sex neprotejat. Dar! Nu a ejaculat în vagin. Iar luna asta luându-mă după calendarul acesta care iti calculează automat următoarea menstruatie mi-a întârziat 5zile. E posibil sa fiu însărcinată?

cris

acum 9 ani

Buna,am si eu o întrebare ,pot rămâne însărcinată daca am facut.o pe ciclu in a 3 si a 4 zi si a ejacuat in vagin? Mentionez ca ciclu meu nu este regulat . Si am facuto in a 16 zi iar de 3 ori intr.o zi ,dar nu a ejacuat in vagin , ar fi sanse sa rămân însărcinată? Multumesc !

v23

acum 8 ani

fac sex neprotejat de aproape un an ,dar nu a ejaculat in mine niciodata si acuma mi=a intarziat ciclu vreo 8 zile pana acuma .parca si sanii sau modificat......

Pag 1 din 2