cunoasteti clitorisul

Educatia sexuala

Postata de delfinulmic_1975 cu 14 ani in urma.

ce este clitorisul intreb eu(barbat 34 ani) pe o mama de 38 ani cu fata de 15 ani acasa care imi raspunde :ceva de mincare sau un obiect de uz casnic;intreb alta mama de 26 ani cu 2 copii acasa care imi raspunde : cei ala si le intreb totusi pe amindoua cu ce se maninca.acesata discutie a avut loc azi noapte la o brutarie la schimbul 3

Raspunsuri (3)

Sheila

acum 14 ani

Acum tu vrei un raspuns sau doar sa ne informezi ca sunt persoane care nu isi cunosc nici propriul corp?

delfinulmic_1975

acum 14 ani

scuze de intirziere pt raspuns dar am fost ocupat cu educatia corporala si la alte femei de la noi din brutarie,am vorbit si cu alte femei si nu stiau ce-i acela clitoris dar nu avemce face ca sa le mai educ eu,imi pare bine ca mi-ai raspuns,daca stii vreun tratament bun pt hemoroizi interni si externi astept raspuns sanatate tuturor

ion brasoveanu

acum 7 ani

Pasarica unei femei