Cum pot sa scap de stres?

Educatia sexuala

Postata de Andreea petronela cu un an in urma.

Cum sa fac atunci cand am menstruatie si dureaza prea mult si imi vine neregulat

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca menstruatia dumneavoastra dureaza mai mult decat de obicei si vine neregulat, va recomandam sa consultati un medic ginecolog pentru evaluare si tratament. Medicul poate efectua un examen fizic si poate recomanda teste suplimentare pentru a determina cauza probleme.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504
sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/14-motive-pentru-care-iti-intarzie-menstruatia_16108