ce se va intampla

Educatia sexuala

Postata de marius1234 cu 11 ani in urma.

buna ziua ,am 18 ani , daca ramai insarcinata si dupa vreo saptama iei anticonceptionale ce se intampla cu sarcina ?sarcina va continua sau se va produce ,,avortul,, ?va multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

alpha

acum 11 ani

La 18 ani ar trebui deja sa stii ca o sarcina evolueaza la administrarea pastilelor. Duh!

marius1234

acum 11 ani

si ce ar trebui sa fac ?

bbybby

acum 11 ani

deci parerea mea e ca nu ar fi avut de unde sa stie daca nimeni nu o informeaza... mergi la un ginecolog, te asiguri daca e sarcina sau nu... sau fa un test de sarcina..