Ce se intampla defapt?

Educatia sexuala

Postata de Ameliaaaaaaa cu 11 ani in urma.

Buna ziua. Nu stiu cum sa incept sa va vorbesc despre asta...Acum 2 zile am avut primul meu contact sexual cu prietenul meu.Suntem impreuna de 2 ani,si eram amandoi virgini si neexperimentati. Cand a inceput sa ma penetreze a inceput sa imi curga destul de mult sange..apoi ne-am oprit,a doua zi am incercat sa o facem din nou dar ma durea foarte tare si curgea din nou sange..Mai sunt virgina,nu stiu daca mi s-a rupt de tot himenul,dar atunci de ce ma doare si curge mereu sange?

Raspunsuri (1)

adelapop

acum 11 ani

In momentul in care te''a penetrat a mai curs si sange si te''a si durut sigur nu mai esti virgina :) te doare pt ca s''a rupt himenul...asteapta cateva zile fara sa o mai faci si se va vindeca locul;) nu uita de vizita la ginecolog care e cam obligatorie dupa ce ti''ai inceput viata sexuala :)