Ce poate sa insemne niste scurgeri de singe dupa administratea escapelle?

Educatia sexuala

Postata de Utilizator11557637155 cu 4 ani in urma.

Am administrat escapele in primele 12 ore dupa un contact sexual neprotejat, cu toate ca prietenul meu asigura ca nu ejaculat nici in timpul actului nici dupa...ei bine dupa ce administrat pastila data sau inceput niste dureri abdominale si alte simptome legate de pastila, deja in a doua zi am avut niste scurgeri de singe dupa care nu ma mai doare nici burta nimic, ma simt perfect, ce poate sa insemne scurgerea asta? Oare sia facut pastila efectul?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272