Buna?

Educatia sexuala

Postata de Utilizator11526461870 cu 5 ani in urma.

Am facut sex neprotejat cu partenerul,avem peste2 ani impreuna.
Si am observat ca mi sa umflat zona de jos si am o scurgere galbena plus vreo3 bubite,si ca si un fel de rana,ma doare ft tare cand ating/ma pun jos/merg, simt ca am si mancarimi usoare plus usturime la urinare de imi vine sa plang,si simt ca si cum ard.
Este posibil sa fie din cauza ca poate eu nu am fost uda cum trebuie si sa fi facut aceasta jenare sau ar fi o boala sau o raceala?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101