Ar trebui sa-mi fac griji?

Educatia sexuala

Postata de Iulia Ioana08 cu 10 ani in urma.

Am facut sex cu iubitul meu protejati apoi s-a sters si s-a dus la baie , a urinat. Peste ceva timp am facut sex iar neprotejati si nu a ejaculat. In urma cu 2 zile mi s-a terminat menstruatia. Ar trebui sa-mi fac griji ? E posibil chiar si dupa ce a urinat sa-i fi ramas ceva si chiar daca n-a ejaculat a 2-a oara sa fiu insarcinata ? intrebare

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Nu sunteti in perioada fertila asa ca riscul de a ramane insarcinata este foarte mic .

Iulia Ioana08

acum 10 ani

Multumesc.