ar putea fi insarcinata??

Educatia sexuala

Postata de mau.mau cu 10 ani in urma.

Buna , acm câteva zile am avut un act sexual cu prt mea , ea era virgina nu neam protejat dar eu sunt 100% sigur ca nu am lăsat nimic , dar ea îmi zice mereu ca simte ceva maine ar trb sa ii vina menstruația, plus stiu ca exista si pre ejaculări dar nushh puteri sa îmi sati un afat , ar putea fi însărcinată???

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Sarcina nu este exclusa.
Este recomandat sa determine un test de sarcina in cazul in care menstruatia intarzie.

mau.mau

acum 10 ani

Dar sunt 100% ca nu am lăsat înăuntru, iar senzatia nu poate fi pentru ca hu mai e himenul?? Testul se poate face după ce trece o perioada sau si acm? După 3 zile

mau.mau

acum 10 ani

Dar sunt 100% ca nu am lăsat înăuntru, iar senzatia nu poate fi pentru ca hu mai e himenul?? Testul se poate face după ce trece o perioada sau si acm? După 3 zile

deea

acum 10 ani

buna,mi-a intarziat menstruatia cam 4 zile si am facut un test de sarcina si mi-a iesit negativ dar liniuta aceea nu era clara,era putin mai stearsa,,as putea sa fiu insarcinata?nu am o menstra regulate,de ex:in luna noiembrie mi-a venit ciclul pe 20 iar in luna decembrie pe 24,normal acum ar trebuii sa imi fi venit tot pe 24 dar surpriza,nu a mai venit....relatiile intime le-am avut pe 1 ianuarie dar atunci sunt sigura ca nu am gresit cu nimic,iar intre 11 si 20 am mai avut cred ca 2 contacte si cred ca atunci sa intamplat ceva,pentru ca prietenul meu a ejaculat f putin si am continuat dar nu sa sters de sp.. si cred ca as putea fi insarcinata... :( un rasp va rog...