anticonceptionale

Educatia sexuala

Postata de elena31992306 cu 12 ani in urma.

BUNA-ZIUA!AS AVEA SI EU O INTREBARE,FOLOSESC ANTICONCEPTIONALE YASMIN DE MAI BINE DE UN AN SI JUMATATE..AS AVEA O INDOIALA IN ULTIMA LUNA DIN CAUZA SERVICIULUI NU LE_AM MAI LUAT LA ORA EXACTA,DAR NU AM UITAT NICIUNA DOAR CA NU PREA AM RESPECTAT ORARUL...SI VROIAM SA STIU DAK AS PUTEA SA RAMAN INSARCINATA DIN CAUZA ASTA...AS FI TARE RECUNOASCATOARE DAK MI-ATI RSP..VA MULTUMESC!!!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Da dar sansa este foarte mica. Incercati sa le luati la aceeasi ora sau sa gasiti alta metoda care sa va convina (inelul contraceptiv de exemplu).

elena31992306

acum 12 ani

multumesc mult pt raspuns..o zi buna