Ajutor

Educatia sexuala

Postata de stefs15 cu 10 ani in urma.

Acum 2 zile am facut sex protejat cu prietenul meu pentru prima data, amandoi virgini, actul sexual nu a durat foarte mult insa el si-a dat drumul. Problema mea este urmatoarea: Exista sanse sa raman insarcinata daca am facut-o in ziua de ovulatie? Multumesc anticipat. :)

Raspunsuri (3)

monicuta68

acum 10 ani

daca ai facut protejat nu ai cum,depinde ce inseamna pt tine protejat,adica cum te-ai protejat/

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

Iti sugerez sa te documentezi in legatura cu contraceptia inainte sa incepi o viata sexuala activa. Daca ai folosit prezervativul nu prea sunt sanse

claudelu03

acum 10 ani

vorbeste cu mamica ta m ai bine ...si ce intrebare ma uimesti