Act sexual 13 ani

Educatia sexuala

Postata de zxcvbnm123 cu 11 ani in urma.

Buna seara. Nu imi vine sa cred ca ma aflu aici,insa as vrea sa sarim peste comentariile de genul "esti inconstient'' sau eu stiu ce alte informatii ce nu mi-ar fi de folos. In urma cu cateva ore,sub influenta alcoolului si a teribilismului,s-a intamplat sa se junga la asa ceva. Penetrarea nu a avut loc,totusi ejacularea da. Sunt pregatit sa decurg la unul sau mai multe teste de sarcina,in zilele urmatoarea. In cazul unui rezultat pozitiv,ce se poate face? Tinand cont de varsta atat de frageda....suntem foarte speriati. Este o varsta prea nica pentru "o pilula de a doua zi" ? Rog seriozitate.

Raspunsuri (1)

noua dreapta

acum 10 ani

ac***a n vedere ca intrebarea ai puso acum 4luni speram ca totul e bine,si mai usor cu alcoolul fetita mica