Ce este?

Edem

Postata de Manu cu 11 luni in urma.

Umflaturi roșii pe mâini și picioare

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Umflaturile rosii de pe maini si picioare pot fi cauzate de mai multe conditii diferite. Pentru a determina cauza specifica, este necesara o evaluare medicala si consultarea cu un medic dermatolog.

Va recomandam sa va programati la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/maini-si-picioare-umflatei-afla-factorii-cauzatori-ai-edemului_18738