Ma puteti ajuta cu o eczema pe partea de sus a piciorului?

Eczema

Postata de theavatar2009 cu 7 ani in urma.

Eczema se afla pe coapsa, pe picior si langa testiculul drep... o am de ceva vreme. ma mananca si se fac ca niste coji acolo, pe rana. doar pe marginea eczemei am aceste coji. daca e sa ma scarpin, incepe sa iasa un lichid. tin sa mentionez ca are o dimensiune cam de o palma, si se extinde catre zona fundului(tot pe partea dreapta). daca stiti vreun remediu sau un tratament, nu ezitati sa mi-l recomandati! va rog nu veniti cu raspunsuri de genul "mergi la medic ca el stie mai bine" pentru ca nu m-ati ajuta cu absolut nimic ! Multumesc de intelegere !

Raspunsuri (1)

Utilizator11560015107

acum 4 ani

Buna am vz comentariul tau aceeiasi problema si eu ce ai folosit te rog zimi si mie multumesc