Ce poate fi?

Eczema

Postata de Utilizator21629969398 cu 2 ani in urma.

Buna Ziua! De aproximativ 2 luni de zile mi-au aparut pe scrot pete rosi care acum s-au extins pe tot scrotul si pe zonele din jur. Mentionez ca zonele afectate nu provoaca mancarime , durere sau excreti Am fost pana acum la o gramada de medici dermatologi care mi-au dat o gramada de tratamente dar fara nici un efect. As fi recunoscator daca as sti ce ar putea fi sau daca se poate trata in vreun fel ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958