Ce o fi?

Eczema

Postata de MembruMobileApp1512768353 cu 5 ani in urma.

Buna tuturor! De aproximativ 10 11 zile in zona bikinilor mi a aparut un fel deiritatie. Ideea e ca ma mananca si mi au aparut cateva basicute care la fel creeaza senzatie de mancarime.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/iritatiile-pielii-cele-mai-frecvente-afectiuni-si-cauzele-lor_16928