Chist rinichi fat?

Ecografie Sarcina Ginecologie

Postata de Utilizator11607777193 cu 3 ani in urma.

Buna ziua. Ieri am fost la ecografia pentru trim.2 cu morfologie. La ecograf a iesit un chist pe unul dintre rinichii fatului. Mi s-a spus ca e ceva normal si ca pana la sfarsitul sarcinii e posibil sa dispara. S-a mai confruntat cineva cu aceasta problema?

Raspunsuri (3)

Camelia

acum un an

Buna ,imi poti spune si mie cum a evoluat sarcina si daca e totul bine ,sunt in aceeasi situatie, multumesc

Anca

acum 11 luni

Bună îmi poți spune te rog cum a evoluat sarcina?

Raluca

acum 3 saptamani

Este totul in regula cu bebe?
Același lucru am si eu, morfo trim 3 chist renal 9 mm la bebe ...o sa fie bine? Cum a fost la voi?