Ma dor toți mușchii de la picioare?

Dureri musculare

Postata de Utilizator11556284814 cu 5 ani in urma.

Am avut cercei aproape un an după acea au început durerile de mușchi mai întâi gambele apoi a urcat durerea la coapse iar de o săptămână a început sa mă doară și zona pelvisului.am fost la reumatolog am făcut radiografie analize sânge test osteoporoza dar nimic doar deasupra genunchiului mi sa spus ca am o punga de grasime am uitat sa va spun ca nu pot îndoi genunchiul mă tine durerea de mușchi. Am 50 ani greutate 95 kg 172 ca. Ajutor!!!!!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/durerile-de-picioare-ce-afectiuni-pot-semnala_15719